Erkekler Yatakta Ne İster? – Erkekleri Çıldırtacak 3 Yöntem

Erkekler yatakta ne ister canım, seks olsun da onlar için fark etmez diye düşünüyorsan tekrar düşünmeni tavsiye ederim. Erkekler kendi aralarında “seks olsun da nasıl olursa olsun” diye şakalaşırlar. Her şakanın altında bir geçeklik payı vardır deyiminden yola çıkarak burada da bir gerçeklik payı olduğundan söz edebilirim. Erkekler, biyolojik olarak bize göre daha hızlı hazır olmak ve fırsatları kaçırmamak üzerine dizayn edilmişlerdir. Şimdi bunun doğal nedenlerine girmek istemiyorum.

Belki ayrı bir yazı içinde neden böyle tasarlandıklarına değinirim. Bizim için önemli olan konu Erkekler Yatakta Ne İster? sorusuna cevap aramak. Çünkü, her ne kadar seks, sekstir diye düşünseler de onların da hayatlarında unutamadıkları beyinlerine kazınan seks anıları vardır. Ve sürekli o anları tekrar yaşamak isterler. Yatağının Kraliçesi olan kadınlar erkeklerini yatakta çılgına çevirmek için gerekli olan tüm bilgilere ve donanımlara sahiptir. Üstelik bu bilgilerini filmlerden, okudukları kitaplardan ya da dergilerden edinebilirler. İlla ki önüne gelenle birlikte olmalarına gerek yok!

“Yataktaki Kraliçe” kelimesinde takılı kalanlar mail göndererek bazı sorular sordular. Gördüğüm kadarı ile tam olarak anlaşılmamış. Açıklama adına bu bölümü ekledim. Genelde “Hafif – Ucuz Kadın” imajı akıllara gelmiş. Halbuki yataktaki kraliçe ile anlatılmak istenen “Eşinin yatağındaki kraliçe” olmak.

Kitabın içeriğinde sadece kadın orgazmına yönelik en rahat seks pozisyonlarından bahsedilmiyor. Aynı zamanda kadının kendisini tanıyarak erkeğini nasıl mutlu edebileceği anlatılıyor. Baskı altında yetişen toplumlarda cinsel içerikler tü-kaka olarak lanse ediliyor. Durum böyle olunca da yataklarında mutsuz binlerce çift sadece sevişmek için sevişip orgazma ulaşamıyorlar.

En önemli çıkış noktamız: “Sen kendini ve vücudunu tanıyarak eşini yönlendireceksin”. Kendini tanımak her anlamda tanımak demek. Zevk noktalarını, cinsel eşiğini, yapmak istediklerini ve yapmaktan hoşlanmadıklarını bileceksin. Yataktaki Kraliçe kitabı da tam olarak bunları anlatıyor.

Yatakta Erkeğini ve Kendini Mutlu Etmek için İpuçları

Erkekler savaşçı karaktere sahiptir. Avlanma dürtüsü ile hareket ederler. Deneye yanıla doğru yolu bulmaya çalışırlar. Yatakta da yönlendirmeye ihtiyaç duyarlar. Çünkü onların da korkuları vardır. Başarılı olamama korkusu onları da kasıp kavurmaktadır. Yatağın Kraliçesi olup erkeğini yönlendirebilirsen ikiniz de mutlu olabilirsiniz.

  • Övgü: O süper bir kahraman. Eşinin yatakta ne kadar iyi olduğunu bilmesi onu yüreklendirecektir. Zevk aldığın noktaları hareketleri ona belli ettiğin takdirde “Kadınını yatakta mutlu eden bir erkek olarak” daha fazlasını vermeye çalışacaktır.
  • Önce Beyin ve Duygular: Kadınlar için oldukça tanıdık olan bu tanımlamalar erkekler için de geçerli. Sex her şeyden önce beyinde ve hislerde başlıyor.Erkeklerin en gizli erojen bölgesi “Beyin ve zihinleridir”. Onlar görsel canlılardır. Sevişmeden önce seviştiklerini görebilirler. Zihinlerini ve hislerini etkileyerek daha güçlü cinsel birleşme yakalayabilirsin.
  • Aniden Sevişmek ve Süprizler: Gece saat 24:00’de yatak odamızda buluşalım tarzı bir randevu cinsel hayal gücünü kısıtlayabilir. Bunun yerine hiç beklenmedik anlarda onunla birlikte olmak etkili sonuçlar doğuracaktır.
  • Masaj ve Mesaj: Masajın insan üstündeki etkisini yadsıyamayız. Ön sevişme olarak da kullanılabilir. Sana masaj yapmasına izin ver. Ya da sen ona masaj yap. Eşleri erken boşalanlar kendilerine masaj yaparak eşi zirveye ulaşmadan önce kendileri de orgazmı yakalayabiliyorlar. Mesaj ise eşinin eve gelirken onu nelerin beklediğinin habercisi gibidir. Gün içinde gönderilebilecek çekici mesajlar onun heyecanlanmasını sağlayacaktır. Kocam Erken Boşalıyor Ne Yapabilirim? diye merak ediyorsan bu yazıyı okumanı tavsiye ederim. 

Genel olarak tanımlamalarımızı yaptık, şimdi biraz daha belden aşağıya inelim. Çekinmene gerek yok, kendi kendine araştırma yapıyorsun. Eşini ve ilişkini mutluluğun üst seviyelerine çıkarmak için bilgi topluyorsun, okumaya devam et.

Erkekleri Delirtecek 3 Yöntem

Evet bu yöntemler öğrenilebilir. Uygulandığında ise erkek kadını için deli olacak ve sadece onunla birlikte olabilmek için dakikaları sayacak. Tabi ki aranızdaki bağda her geçen saniye güçlenecek.

1- Bırak Seni İzlesin

Erkekler izlemekten, görsel anlamda seksten çok hoşlanırlar. Kadının orgazm anını izlemek onlara çok büyük bir haz verir. Kadınsı hatları görmek, kadına dokunmasalar bile büyük bir heyecan verir. Bunun farkında olan reklam firmaları da reklam seyretmekten hoşlanmayan erkekleri ekran başına çekmenin yöntemini bulmuşlar zaten. Bir dondurma reklamında çekici bir hatunun dondurma yemesi, ya da araba reklamında o muazzam arabanın kapısını açıp aşağıya inen uzun bacaklı bir afet dikkat çekmek için yeter de artar bile.

Kadınlar bazen orgazmı kolaylaştırmak için parmakları ile kendilerine dokunurlar. Erkekler üzerinde yapılan anketler bu dokunma hareketinin çok etkili olduğunu ortaya koymuş. Erkeğin seni istemiyorsa ya da biraz daha fazla uyarıya ihtiyaç duyuyorsa ona dokunmak şart değil. Üzerine bir gömlek ya da seksi bir tshirt giyerek yatağa oturabilir ve sırtını yatak başına yaslayabilirsin. Bacaklarını dizden kırarak, parmaklarına “V” harfi yaparak klitorisine dokunabilirsin. Bu erkeğini harekete geçirmek ve heyecanlandırmak için son derece etkili olacaktır.

erkekler yatakta ne ister

2- Erkekliği Kaldırmak

Erkekler penislerinin bir kadın tarafından okşanmasından ve bunu izlemekten de büyük keyif alırlar. Eğer sertleşme problemi yaşıyorsa öen sevişmeyi biraz uzun tutabilirsin. Onu baskı altına almadan onu sertleştirebilirsin. Bir krem ya da yağı avuçlarının içine dökebilir. Bir elinle penisini okşarken diğer elinin parmakları ile uç kısmında dairesel hareketler yapabilirsin. Görsel olarak uyarılacaktır. Daha sonra uç kısmını avucunun arasına alarak hafifçe yukarı aşağı hareket edebilirsin.

3- El ile tatmin etmek

Erkeğine uzun süre unutamayacağı bir deneyim verebilirsin. İki elini de yağla bir elinle testislerini tutarken diğer elinle penisi boyunca yukarı aşağı doğru hareket et. Parmaklarının sıkılığına dikkat etmen gerek. Eğer çok fazla sıkarsan kan dolaşımını olumsuz etkilersin. Hafifçe sıkarak avucunu penisinin etrafında yarım tur döndür. Bu harekete 1-2 saniye aralıklarla devam et.

Erkekler Yatakta Değişiklik İster

Sürekli aynı şeyleri yapmak ve tekrarlamak en keyif aldığın aktiviteleri bile keyifsiz hale getirir. Değişiklik yapmak iyidir. Ama nereden başlayacaksın? Fikir üretmekte zorlanıyor musun? Bu yazıyı kaleme aldığım dakikalarda araştırmalarım devam ediyordu. YATAKTAKİ KRALİÇE kitabını gördüm ve etkilendim. Kitap, kadınlara ne yapması gerektiğini anlatmaktan ziyade nasıl kadın olunacağını anlatıyor.  Erkekler Yatakta Ne istersorusunun cevaplarını bulabileceğin ve erkeğini etkilemenin yollarını 2 saat gibi kısa sürede keşfedebileceğin rehber bir kitap. Üstelik kitabı sağda solda saklamak için uğraşmana gerek yok. E-kitap formatındaki yayını bilgisayarına indirerek bilgisayarından okuyabilirsin. Erkekler Yatakta Ne İster? Tabi ki bir kadın ister.. Yataktaki Kraliçeyi ister. Sibel Savaş‘ın yazdığı Yataktaki Kraliçe kitabını hemen şimdi incele.

Erkekler Yatakta Ne İster

Benzer Konular: