Smart Casanova kitabı indir ve yatakta eşsiz bir erkek olmanın yollarını keşfet. Smart Casanova pdf kitabı indirmek için bu yazı içindeki linke tıkla. Smart Casanova kitabı unutulmaz bir erkek olmanın yollarını adım adım öğren.

Smart Casanova kitabı indirmek için acele edenler bu yazımızın son satırındaki linke ya da kitap görseline tıklayabilirler. Smart Casanova pdf kitap indirmeden önce kitapla ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyenler ise yazının tamamını okuyarak alt satıra doğru ilerleyebilirler.

Smart Casanova kitabı sayesinde öğreneceklerinizle sevgiliniz ya da eşiniz için yatakta muhteşem bir erkek olma ünvanını yakalayabilirsiniz. Pdf biçimli bu e-kitap bir kadına yaşatacağınız cinsel hazzı en doruğa nasıl çıkaracağınızı sırasıyla ve tüm detaylarıyla aktarıyor. Resimli ve yazılı anlatımlarıyla tam bir cinsel kılavuz. Smart Casanova kitabını indirmek ve okumak için bu makalenin ilerleyen satırlarında göreceğiniz linke veya yazının en sonundaki resme tıklayabilirsiniz.

Smart Casanova PDF indir Casanova ol

Smart Casanova pdf kitabı harika bir içeriğe sahip. Yatakta neler yaparak bir kadını doruğa yükselteceğinizi her detayı ile açık bir dille resimli anlatımlarla gösteriyor. Böylece birlikte olduğunuz kadın tutkulu bir aşığınız oluveriyor. Sizden vazgeçemiyor. Bu kitaptan edineceğiniz bilgiler neticesinde daha önce kimsede tatmadığı cinsel keyfi sizle tatmış oluyor.

Kadın zihni ve beklentileri ile ilgili bilmediğin pek çok şeyi Smart Casanova kitabında göreceğine emin olabilirsin. Yıllanmış tecrübeler için yıllar harcamana gerek yok. 20 yılda edinebileceğin cinsel deneyim ve bilgiyi Smart Casanova kitabı ile bir çırpıda elde edebilirsin. Bir kadının tabiatı icabı cinsel beklentilerine dair yeryüzünde olan bilgilerin hepsi bu kitapta açıkça anlatılmış.

  • Smart Casanova pdf ile sahip olacağın şeylerin bazıları;
  • Bir kadını yatakta mutlu etmek için neler yapman gerektiğine dair eşsiz bilgiler
  • Resimli ve yazılı anlatımlarıyla çok hoşuna gidecek detay bilgiler
  • İsimsiz Melekler olarak adlandırılan 30 farklı kadından alınmış bilgilerin derli toplu bir aktarımı
  • Kitabın baş kısmında hangi sayfada hangi konuların bulunduğunu gösteren çok düzenli bir içerik sıralaması
  • Cinsellikle ilgili bilmen gereken her şeyin sansürsüz anlatımı
  • Kadını doruğa çıkaracak tüm bilgiler

E-Kitap Dünyası Ar-Ge ve Mojo Akademi tarafından kaleme alınmış bu kitap akıllı erkeğin cinsel rehberi sloganıyla yayınlandı. Smart Casanova kitabını anında kişisel bilgisayarına, mobil cihazına, e-book reader cihazına, tabletine indirebilirsin. Mobil uyumlu bir kitap. Yazı karakterleri büyüklükleri rahatça okunabilecek şekilde ayarlanmış. Gözü yormuyor, ekran büyütmek zorunda kalmıyorsun.

Smart Casanova kitabı indir pdf kitap okumanın keyfini yaşa

Smart Casanova pdf kitabı indirdiğinizde dijital çağın gerektirdiği yeni nesil kitap okuma keyfini yaşıyorsunuz resmen. Tasarımı bir harika. Bu kitabı indirdiğinizde yıllar sürecek araştırma yapmaktan kurtulacak olmanız ise işin cabası. Son derece aktif bir cinsel yaşamın da olsa onlarca sevgilin de olsa, o kadın bu kadın derken toplam 20 yılda tüm bu deneyimlerden elde edeceğin bilginin çok daha fazlasını Smart Casanova pdf kitabını indirdiğinde hemen öğrenmiş olacaksın. Araştırarak zaman harcama Smart Casanova indir hemen öğren. Smart Casanova pdf indirmek için aşağıdaki görsele ya da buraya tıklayabilirsin.

smart casanova pdf kitabı indir

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir