Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdine son

Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdine son. Pek çok kadının sahip olduğu bu sıkıntı çözümsüz değil. Endişe etmeyin, kısa sürede siz de bu dertten kurtulabilirsiniz.

Kişinin yaşam kalitesini hayli düşüren bir sorun bu. Kadının kendine küsmesi, sinirlerinin gerilmesi, sinirlilik hali sebebiyle en ufak şeye bile patlayan bir kadına dönüşmesi… gibi pek çok olumsuz etkiye sebep olabiliyor. Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdinde olan her kadın derin bir mutsuzluk yaşıyor. Cinsel yaşamda eşi tarafından istenmediğini hisseden bir kadının yaşam kalitesi gitgide düşmeye başlıyor. Ama endişe etmeyin, bu sorunun da çözümü var!

Bu derde nasıl son verebileceğinizi bu yazıda öğreneceksiniz. Öncelikle aşağıdaki satırları okuyarak eşinizin sizle ilişkiye girmeme sebeplerine göz gezdirelim.

Eşim benimle neden ilişkiye girmiyor?

Eşim benimle ilişkiye girmiyor probleminizin neden, ne sebepten kaynaklandığını iyi tespit etmelisiniz. Bir kocanın karısıyla ilişkiden kaçınmasının en yaygın sebepleri şunlardır;

  • Karısıyla istediği gibi bir doyum sağlayamaması
  • Stresli olması
  • Cinsel haz eğilimlerinin değişmesi ya da değişmeye başlaması

Bu liste, dünya genelinde ve özellikle de ülkemizde karşılaşılan en yaygın sebeplerin listesi. Kocam benimle ilişkiye girmiyor şikayetinde bulunan kadınların, yatakta eşini tam olarak tatmin edemedikleri uzmanlar tarafından tespit edilmiş. Kadının cinselliğe dair bilgi birikimini artırması ve kocasının sekste zevk alacağı şeyleri yapmaya başlamasıyla ile birlikte karı koca arasında bu sorunun yok olmaya başladığını da tespit etmişler.

Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş diyor ki;

Kadınlar cinselliği bildiklerini sanıyorlar ama seksin inceliklerini gerçekten bilen çok az kadın var. Kocasının sevgisini ve bağlılığını elinde tutmak isteyen her kadın cinselliği iyi bilmek zorunda. Aksi halde cinsel yaşamında kendisine soğuk davranan bir kocaya uzun yıllar tahammül etmek zorunda kalırlar. Kadınların bu derdine son verecek tüm bilgileri kitabımda resimli ve yazılı olarak tek tek anlattım. Bilinmesi gereken her şeyi gösterdim.

Yataktaki Kraliçe e-kitabını indirip okumak isteyenler yazımızın sonundaki linke tıklayarak kitabı okuyabilir ve eşlerinin ilgisizliğine son verebilecekleri metotları öğrenebilirler.

Eşinizin Stresli Olması da Bir Neden Olabilir!

Siz onun hayatını pek stresli bulmuyor olsanız dahi durum böyle olmayabilir. Stres derecesi, kişinin içerisinde bulunduğu gözle görülür şartlardan ziyade kendi iç dünyasında yarattığı gerginlikle bağlantılıdır. Dışarıdan bakıldığında yaşamı çok stresli görünen birinin hissettiği stres, yaşamı son derece sakin görünen birinin hissettiği stresten çok daha düşük olabilir. Yani bu tamamen içsel, zihinsel bir şeydir. Dolayısıyla ‘Aman benim kocamın cinsellikten soğuyacak kadar stresli bir hayatı yok ki’ demeyin. İçinde ne fırtınalar koptuğunu siz bile göremiyor olabilirsiniz. Erkekler özellikle eşlerine güçlü görünmek istedikleri için streslerini hissettirmemeye çalışırlar.

Cinsel Haz Eğilimleri Değişmiş Olabilir

Korkmayın eşcinsellikten bahsetmiyoruz. Bu da mümkündür ama çok nadir görülür. Cinsel haz eğilimlerinin değişmesinden kasıt şudur, erkek kişi zaman ilerledikçe var olan rutin seks hayatından sıkılır ve eskiden ona çekici-heyecanlandırıcı gelen seks biçimi artık ona bu heyecanı yaşatmaz. Diğer seks çeşitlerini denemek isteyebilir ama bunu eşine dillendiremiyor olabilir.

Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdine çözüm

En yaygın sorunun, kadının yatakta eşini tam olarak tatmin edemeyişi demiştik. Evet, hala pek çok kadın zannediyor ki ‘Kocamla seviştik, ardından penisinden boşalan sıvıyı da gördüm. Tamamdır.’

Siz de kocanızla geçmişteki cinsel münasebetlerinizde bu örneğe benzer şekilde, boşalmasını baz alarak onu tatmin ettiğinizi zannetmiş olabilirsiniz. Maalesef hanımlar durum hiç de böyle değil. Çünkü erkeklerin tabiatı gereği, testislerde her gün yeniden üreyen spermler keseyi doldurduğu için düzenli olarak eski spermleri zaten boşaltmak zorundalar. Bu boşalmayı sizle sevişmeden, uykularında bile yapabiliyorlar. Yani erkeğin boşalma eylemini sizle sevişmekten keyif almıştı şeklinde yorumlamayın. Sertleşmelerine de güvenmemek gerek. Erkeğin sertleşmiş olması, münasebetiniz bittiğinde sizi tekrardan arzulayacağı anlamına gelmiyor.

Demek istediğimiz şu ki, cinsellik gözle görülür bu basit detaylardan ibaret değil. Cinsellik çiftlerin birbirleriyle oynamaktan haz aldıkları, tılsım etkisine sahip dokunuşlarla konuştukları, gizli kapılarını birbirlerine araladıkları özel bir an ve eylemdir. Cinsellik bir sanattır aslında. Tabi ki bizimki gibi toplumlarda tabular gereği cinsellikten uzak tutulan kız çocukları olarak yetiştirildiğimiz için çoğu kadın cinselliğe dair bu sırlara vakıf değil. Yani siz bunları beceriksizlikten değil, ne yapmanız gerektiğini bilmediğinizden yapmadınız ve şimdi bu yüzden “eşim benimle ilişkiye girmiyor” sorunu yaşıyorsunuz. Erkeğin cinsel arzusunu artırmak için neler yapılması gerektiğini öğrendikçe, kocanızın size olan tutkusunun ve isteğinin nasıl değiştiğini görecek, onla güzel bir cinsel yaşam oluşturabileceksiniz.

Hiç endişe etmeyin, cinsellik sanatının tüm detaylarını anlatan Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyun ve kocanızla olan ilişkinizin nasıl değişeceğini kendi gözlerinizle görün. Onun size olan iştahını kabartmanın ve onu %100 tatmin edebilmenin yollarını bu kitapla kolayca keşfedebilirsiniz. Kitabı okumak için şu adrese tıklayabilirsiniz. www.yataktakikralice.com

Yataktaki Kraliçe Kitabı
Yataktaki Kraliçemisin testi

Eşim benimle ilişkiye girmiyor ile benzer diğer konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir