Kategoriler
Kadın & Erkek İlişkileri Tüm Yazılar

Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu? – Test tanıtım 1

Güncellendiği tarih 08.12.2019 saat 06:27

Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi

Google amcaya “Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi” diyerek sordum ve sayfanızı buldum. Eski sevgilim Beni hala seviyor mu testinizi cevapladım ve sonucunu hemen sitenizde gördüm. Sorular çok anlamlı, testin sonucu beni gerçekten şaşırttı. Sanki benim için özel olarak hazırlandığını düşündüm. Aslında farkına vararak ya da varmadan yaptığım davranışların samimi bir dost tarafından yüzüme karşı söylenmesine ihtiyacım vardı. Hazırladığınız bu test için teşekkür ederim.

Testi çözmeye geçmeden önce, neden okuyucularımızdan birinin yukarıdaki yorumu ile söze başladığımızı bilmenizi istiyoruz. Bu çok önemli! Çünkü bu yorum, bu tür testlerin falcılık ya da medyumlukla bir ilgisi olmadığını, kişinin kendisine bir ayna tutma vazifesi gördüğünün en açık itirafı! Testlerin bu özelliğinin doğru anlaşılması oldukça önemli. Bu yüzden bu yorumla başlayalım istedik söze…

İlişki Testlerinin Geçerlilikleri

Testlerin gerçekleştirdiği durum değerlendirmeleri, uzman kişiler tarafından (sosyolog, psikolog…vb) onlarca denek üzerinde yapılan araştırmalar sonucu elde edilen verilerle yoğrulur. Sen bu soruları soran, cevaplayan ya da eski sevgilisinin kendisini hala sevip sevmediğini merak eden tek kişi değilsin. Sevgi ve aşk çok bilinmeyenli bir denkleme benzer ve bu gibi testler bilinmeyen denklemleri çözmek için atılabilecek adımların ilk ayağını oluşturur.

Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu testi çok işe yarıyor

Test, en başta söylediğimiz amacının yanı sıra eğer varsa ‘İyi niyetli, casus arkadaşlarının’ yanlış aktarımlarını da ortadan kaldırıyor ve herkesten bağımsız olarak kendi düşüncelerine odaklanmana yardımcı oluyor. Çıkacak sonuçların, doğru tahlil yapmana ışık tutacağı kesin.

Yeri gelmişken eski sevgiliyi geri kazanma konusunda sana yardımcı olacak taktikleri veren ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli e-kitaptan da bahsedelim. Kitap tamamen hedefe odaklı bir kitap. Sevgiliyi geri kazanmak için yapılan en büyük hataları gözler önüne sermekte ve ek olarak uygulanması gereken doğru metotları da aktarmakta.

Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için 2 versiyonu var. Kitabı kendi web sayfasında görüp okumak için www.eskisevgiliyieldeet.com adresine tıklayabilirsin.

Ayrılıkla bitmiş sorunlu bir aşk için çözüm olacak bir düşünce üretemiyorsan, bu test sana bir hayli yardımcı olacak. Testi çözmek için buraya tıkla!

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi
Eski sevgilim beni unuttumu testi
eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla

Benzer Konular:

Yazar Irmak

Nil nehri kıyısında doğduğu için babası tarafından Irmak adı konmuş. Küçüklüğünden beri babasından aldığı ‘Güçlü bir kadın ol!’ öğütleri, güçlü bir kadın olma yolunda attığı ilk adım olmuş. Hemcinslerinin dünyasını aydınlatmayı, onlara ufuk açmayı seven uzman bir yazar.

“Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu? – Test tanıtım 1” için 69 yanıt

Bizim olayimiz kotu bitti kotu hata yaptim 1 2 haftalik cikmaydi ama aradan uzun bir sure gecti haftada 3 gun goruyorum okulda ve benim oldugum yerlere sık geliyor katildigim aktiviteye katiliyor devamli bakma halinde ve arkadslari da gordugu yerde beni suzuyor engelledigi yerleri acmis geri donucekmidir sizce seviyormudur

Eski sevgilimle ayrilali 3 ay oldu bu uc ayda uc kisiyle cikti suan yine sevgilisi var ama benimle de ugrasiyor arkadaslari takip ediyor bakiyorlar ben ne kadar bakmasamda arkadasim bana baktigini soyledi ve hareketleriyle benimle ugrasiyor cok yakin olmadigi ama konustugu bir arkadasiyla cikacaktim ama eski sevgilim arkadaslari o cocugun da yakin arkadaslari onlar engel oldu ayip olur demisler bazilari eski sevgilin engel oldurtmustur dedi ama bilmiyorum sizce bu ne demek

Merhaba biriyle yakalaşık 45 gün kadar çıktık. Herşey çok güzeldi. Yavaş yavaş alışıyorduk birbirimize ya da ben öle sanıyrdm. Ayrı şehirlerdeydik fakat daha önceden arkadaştık. Ayrılmak istediğini söledi sorun benle alakası olmadığını sadece onunla ilgili olduğunu söledi. Yaklaşık 1 yıldır ayrıyız. Geçen karşılaştık hiçbirşey yaşanmamış gibi sarıldı selam verdi. Daha önceden fotoğraflarımı beğenmeye başlamıştı. Arkadaşlarıma halimi sormaya başlamıştı. Sizce geri dönüşümüz var mı. Yeniden beraber olur muyuz?

Merhaba Gizem, şu an gösterdiği yakınlık insani duygularla sergilediği yakınlık olabilir. Çünkü ilişkiniz üzerinden zaman geçmiş, bazı şeyler soğumuş olduğu için arkadaşça davranmakta mahsur görmüyor olabilir. Geri dönüş her biten ilişkide mümkündür, hiç belli olmaz ama onun bu bahsettiğin tavırlarını ‘kesin geri dönüş’ olarak değerlendirmemelisin. Sen istiyor musun tekrar birlikte olmayı?
Sevgiler,

Evet istiyorum.Çok güzel bir başlangıç yapmıştk. Sonradan ne olduysa ayrı düştük. Ama ikimizde medeni bi şekilde ayrıldık.Sadece arkadaşça olduğunu sanmıyorum.

Tebrikler Gizem, medeni şekilde ayrıldık diyebilmek çok önemli. Kadın erkek ilişkilerinde birçok insan bunu beceremiyor. Yazılarımızda sıkça anlatmaya çalıştığımız şeylerden biri de bu. Eskiden sevip ilgi duyduğumuz, birşeyler paylaştığımız insanlarla fındık kabuğunu doldurmayacak şeyler yüzünden düşman kesilir ya da sen sağa ben selamet dersek bizden geriye ne kalır değil mi! Bizi biz yapan insanları hep ayrı bir yerde tutmak gerekir. Bu yüzden tekrar tebrikler size. Umarız tekrar mutlu olacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmelerden haberdar edersen harika olur. Sevgiler,

mrbb benım 2 buuk yıldr ılışkım wardı ısteme olcaktı annesı ıstsmedı benı..cocuk terketı sonr ara ara yazdım ılk basta cewp wermıyodu sonra yamzya başladı sonra dedım ben engelıyorum senı oda ben engıllycem sen cok uzuluyosun dedı sonra yıne yazdım ben o ewap werıyodu dun enggeldı benıfaceden sızce donermıs ozlermı pışman olup …soğukluk nedeını sordugumda senlık değil dedı sanrım annesını kasttı

ok sewıyodukk bız bırbırımızı annesı araya gırınce sogumaya başladı ..ablasına sewıyorum ama ble olması gerekoyo demıs kız daha cok uzulcek demış..sonra bana sewmıyorum senı dedı..ıste neden soğudugunu sordgumda senlık değil dedı..ama mesajıma cewap werıyodu …en sondada faceden engelledı ben cok sewıyorum kaldramıyorum durumu …sızce gerı doner mı ozler mı.bı yandan benı sewmedıgını soluyo bı yandadna kımseyle cıkmıycamm benım ıcın ewlılık bııtı dıye sıtem edıyo çelışkı değilmı bu…demmkı kırgınlık war anneye ..madem sewmıyosun yoluna bakarsın yenı ılşkıye bakarsın..sen cok ıyısın senlık değil dıyp terketıı..

eski sevgilim beni deliler gibi seviyodu sonra ben bazı davranışlarından dolayı beni sevmedğini düşündüğüm için ayrıldım ayrıldıktan 1-2 gün sonra pişman olup barışmak istedim bu sefer de o barışmak istemediğimi sürekli ikide bir ayrılıp onu yalvarttığımı bu seferde kendisinin istemediğini söyledi ama akşamında da defalarca beni sevdiğini ama ayrıldığımız için bi önemi olmadığını söylemişti sabahında da sevmediğini söyledi ama bunu söylerken yüzüme bile bakmadı söyledi ve kaçar gibi arkasını dönüp gitti aradan 1-2 ay geçtikten sonra mesaj attı ve iyikide ayrılmışız böyle çok mutluyum artık başkasından hoşlanmaya başladım gibisinden bişeyler söyledi sizce bu ne demek oluyo gerçektende sevmiyomudur beni deliler gibi sevmişken şimdi gerçektende başkasından mı hoşlanıyodur aklım çok karışık lütfen yardımcı olun

biz birbiribizi çok sevioduk abilerimiz arkadaş çıktı sonra abimler felan öğrendi ayrılmak zorunda kaldık abilerimiz kardeş gibiydi

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir