Kategoriler
Kadın & Erkek İlişkileri Tüm Yazılar

Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu? – Test tanıtım 1

Güncellendiği tarih 08.12.2019 saat 06:27

Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi

Google amcaya “Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi” diyerek sordum ve sayfanızı buldum. Eski sevgilim Beni hala seviyor mu testinizi cevapladım ve sonucunu hemen sitenizde gördüm. Sorular çok anlamlı, testin sonucu beni gerçekten şaşırttı. Sanki benim için özel olarak hazırlandığını düşündüm. Aslında farkına vararak ya da varmadan yaptığım davranışların samimi bir dost tarafından yüzüme karşı söylenmesine ihtiyacım vardı. Hazırladığınız bu test için teşekkür ederim.

Testi çözmeye geçmeden önce, neden okuyucularımızdan birinin yukarıdaki yorumu ile söze başladığımızı bilmenizi istiyoruz. Bu çok önemli! Çünkü bu yorum, bu tür testlerin falcılık ya da medyumlukla bir ilgisi olmadığını, kişinin kendisine bir ayna tutma vazifesi gördüğünün en açık itirafı! Testlerin bu özelliğinin doğru anlaşılması oldukça önemli. Bu yüzden bu yorumla başlayalım istedik söze…

İlişki Testlerinin Geçerlilikleri

Testlerin gerçekleştirdiği durum değerlendirmeleri, uzman kişiler tarafından (sosyolog, psikolog…vb) onlarca denek üzerinde yapılan araştırmalar sonucu elde edilen verilerle yoğrulur. Sen bu soruları soran, cevaplayan ya da eski sevgilisinin kendisini hala sevip sevmediğini merak eden tek kişi değilsin. Sevgi ve aşk çok bilinmeyenli bir denkleme benzer ve bu gibi testler bilinmeyen denklemleri çözmek için atılabilecek adımların ilk ayağını oluşturur.

Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu testi çok işe yarıyor

Test, en başta söylediğimiz amacının yanı sıra eğer varsa ‘İyi niyetli, casus arkadaşlarının’ yanlış aktarımlarını da ortadan kaldırıyor ve herkesten bağımsız olarak kendi düşüncelerine odaklanmana yardımcı oluyor. Çıkacak sonuçların, doğru tahlil yapmana ışık tutacağı kesin.

Yeri gelmişken eski sevgiliyi geri kazanma konusunda sana yardımcı olacak taktikleri veren ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli e-kitaptan da bahsedelim. Kitap tamamen hedefe odaklı bir kitap. Sevgiliyi geri kazanmak için yapılan en büyük hataları gözler önüne sermekte ve ek olarak uygulanması gereken doğru metotları da aktarmakta.

Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için 2 versiyonu var. Kitabı kendi web sayfasında görüp okumak için www.eskisevgiliyieldeet.com adresine tıklayabilirsin.

Ayrılıkla bitmiş sorunlu bir aşk için çözüm olacak bir düşünce üretemiyorsan, bu test sana bir hayli yardımcı olacak. Testi çözmek için buraya tıkla!

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi
Eski sevgilim beni unuttumu testi
eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla

Benzer Konular:

Yazar Irmak

Nil nehri kıyısında doğduğu için babası tarafından Irmak adı konmuş. Küçüklüğünden beri babasından aldığı ‘Güçlü bir kadın ol!’ öğütleri, güçlü bir kadın olma yolunda attığı ilk adım olmuş. Hemcinslerinin dünyasını aydınlatmayı, onlara ufuk açmayı seven uzman bir yazar.

“Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu? – Test tanıtım 1” için 69 yanıt

eski sevgilim beni aldatti ve bi sure sonra bana geri dondu evlenmk istedgni soyledi neden boyle bisey yapmistr

sakın evlenme bir kere seni gerçekten sevseydi seni aldatmazdı baktı aldatığı kişi ile olmuyor senin iyi niyetinden yararlanıyordur

Belki de daha önce biri ile ilişkiye girmişti ama o zaman beraber geçirdiğiniz zamanlar aklına gelmiştir bu yüzden de pişman olup seninle evlenmek istemiştir

dostum sakın yapma artık o kız olmayabilir ve o kişi segilini **** atmış olabilir ve kızda mantıken kimseyi bulamayınca sana döndü kabul etme

Sevdiğinden evlenmek istiyodur esin hanım siz erkekleri bilip bilmeden niye milletin kafasını ksrıştıryonuz adamın içini ne biliyorsun belki çok pişmandır.

4 aydır çıktığım sevgilim önce mesajlarıma cevap vermedi telefonlarımı açmadı ve arkadaşıma da başkasından hoşlanıyorum demiş benim facem donultu dun arkadaşımdan baktım çevrimiçiydim yani facemi kontrol ediyor sizce beni azda olsa seviyor mu ?

Merhaba, evet face hesabınıza girerek muhtemelen mesajlarınızda ne var ne yok bunu kontrol etmiştir bu da demek oluyor ki size karşı az da olsa ilgisi var. Ancak 4 ay gibi kısa bir sürenin belli bir kısmında telefonlarınıza ve mesajlarınıza cevap vermemesi iyiye işaret değil. Çok yeni bir ilişkide böyle bir başlangıç yaşanmışsa bir erkeği kendinize bağlı tutmak konusunda eksikleriniz var demektir. O’nu Elde Tut – Erkekleri Elde Tutmanın Yolları kitabına göz atmanızı öneririz. Pişman olmazsınız ve bu adamı istiyorsanız elle tutulur bir şeyler yapmanız gerektiği anlaşılıyor. Sevgiler

Merhaba biraz uzun sorcam ama …1 yıldan fazla ilişkim var ve bir sebebten ötürü ayrıldık ilgisizlikten 5 ay ayrı kaldık …ayrılmayı ben istemiştim ..ama o sevdiğini söylüyordu bana… Aradan geçen 5 ayda beni hiç aramadi hatta bana rahat olduğunu benim onu çok sıkıp bunalttiğimi söyledi….neyse aradan 5 ay geçti biz barıştik ama barışırken bir takım sözler verdik … o bana eskisi gibi beni sıkma dedi … ben nişan istiyordum okul bitince o bu konuda da daha hazır değilim..ısrar etme …zamanı gelince ben kendim isterim dedi …gayet hersey güzel gidiyordu …son zamanlarda işte artık olgunlaşalım çocuklar gibi elele yürümeyelim tarzında konusmaya basladı ..ve ona güvensizliğim arttı… onu herkesten kıskanır oldum ve en sonunda bana sen değişmezsin yine aynısın dedi ve uzaklaştı…. Bana hatta en güvenmen gereken kişi olan beni güvenmiyorsun bundan sonra yanında olmucam dedi …önceden beni kazanmak için uğrasırdı ama artık yapmıyor …şımarıyorsun tepeme çıkıyorsun diyor ….sizce napmalıyım….benimle vakit geçirmek değilde evlilik olarak ciddi konularda adım atmasını istiyorum Lütfen yardım edin ….

Sevgili Emine, yazı dilinizden çok naif bir kişilik olduğunuz anlaşılıyor. O’nun hakkında kin ya da nefret içeren cümleler kurmamış olmanız ve en küçük bir kızgınlık dahi göstermeyişiniz sizinle ilgili olumlu hisler uyandırıyor. Özetle; bir ilişkiyi uzlaşarak yürütebilecek vasıflarınız olduğu çok belli…Ancak buna rağmen ilişkinizde sorunlar olduğu da ortada. Sevgilinizin ‘olgunlaşalım çocuklar gibi elele yürümeyelim’ sözünü ilgi çekici bulduk çünkü o da bunu biliyordur ki elele yürümek çocukça bir eylem değildir..! Size karşı ilgisiz olduğunu dillendirmenin bir başka yolu olarak bu yorumu yapmış. O’nun bazı şikayetlerini de dikkate almak gerekir. Örneğin; sıkılıp-bunaldığını dillendirmesi, kıskançlık meselesi ve nişanlanma konusunda baskı istememesi.. Bunlar çok önemli detaylar ve kadınların genellikle en çok hata yaptığı konular bunlar. Biliyorsunuz biz, bloğumuzda hep bu konularda okuyucusuna yardımcı olabilecek kitapları tanıtıyoruz. Size önerimiz şu olacak; E-kitap Dünyasının çıkarmış olduğu O’nu Elde Tut kitabının tüm setini muhakkak alın. Sevgilinizin şikayetlerinde dile getirdiği şeyler bu kitapta bol bol ele alınıyor. Ayrıca bu setteki bonus kitaplardan Çember İhlali bonusu ve O’nla Doğru İletişim&Sorun Çözme Yolları kitaplarının da çokça faydasını göreceksiniz. https://onueldetut.com adresinden kitabı incelemenizi öneririz. Ek olarak; bu setin ilk versiyonu olan O’nu Elde Et kitabı da var ancak o kitabın tamamını almayabilirsiniz çünkü zaten sevgilisiniz ama bu kitap setinin içinde olan Kıskançlık &Kıskançlığın Esiri Olma bonusunu tek olarak alın. info(at)onueldetut(.)com adresine bu taleplerinizi ileten bir mail atarsanız yardımcı olacaklardır. Sevgilerimle,

Merhabalar öncelikle. Ben 18 yaşındayım ve ne yakışıklı ne de tipsizim yani şöyle bişey; Dönem dönem yakışıklı oluyorum nasıl oluyor bende anlamıyorum. Ben bu yaz işe girdim. Çalışmaya başladım. Orada bi kız ile tanıştım. Marttan beri çıktığı olduğunu biliyodum. O yüzden yanaşmadım. Ama o bana yanaştı. Numarasını verdi, daha ilk konuşmamızda cansın vs. demeye başladı. Benimde ilk olacağı için gözüm açılmadı, anlamadım ne olduğunu. Kızla baya yakınlaştık. İş çıkma, sevgili olma noktasına kadar geldi. Ama bi engel çıktığı vardı. Ondan ayrılcam dedi ortalama 5 gün kadar çıktık. Ayrıldı benden. Bende bana yazdığı tüm mesajları çıktığı çocuğa gönderdim. Kızın 3 tane facesi var hatta bi tane daha var ama kanıtlayamıyorum onun mu. Başkaları ile konuştuğuna eminim de. Ama anlam veremediğim bişey bu kızı bana çekiyo. İki defa tam ayrıldık 1 hafta geçti üzerinden tekrar yazdı. Ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz. ?

Sevgili Furkan, ilgi duyduğun bu kızın başka erkeklerle de görüşme halinde olduğunu yazmışsın. Normaldir, sizin yaşlarınızda bu derece hızlı olmak ruhani bir arayıştan kaynaklanır çoğu zaman..! Aradığı şeyi, görüştüğü erkeklerden hangisinde bulacak olursa onda demir atacaktır. Bu aşamada ‘kadınlar erkeklerden ne ister?’ ‘kadınları etkilemenin yolları’ gibi konuları detaylarıyla öğrenmen sana faydalı olacaktır. O’nu Elde Et Kitabının erkekler için hazırlanmış versiyonuna göz atabilirsin. https://onueldeetformen.com/

Mrb iki ay olck sevgilimle ayrilmamiz iki buçuk ay sürdü bizim iliskimiz ikimizde okul okuyoruz bu yıl son bitiyo ayrı şehirlerde yiz ve ikimizde çok severek çıkma teklifini kabul ettim bi gece birdenbire bitirdi ndn bitirdi hala bilmiyorum anlam veremiyorum iki ay oldu ama hala unutama dim gerçekten hep onu bekliyorum belki gelir mesaj atar döner diye hep bekliyorum ama beni her yerden engelledi ayrılırken sevmiyorum dedi yapamıyorum edemiyorum Vazgecirmrk için herşeyi söyledi ama konuşmasını hiç tatmin edici bulmadim beni gerçekten seviyo mu sevmiyo mu bilmiyorum bi yandan sevse eğer beni kirmazdi diyorum ama kafam çok karışık ve onu çok özledim bi an once gerigelsin aartık araştırdım onun hayatında kimse de yokmuş zaten bana dedi olsa söylerim diye ailesini bahane etti şimdi olmax diyolsr okul falan var diye herkes okul okuyo döner mi acaba ?

Merhaba Hilal,
Sosyal hesaplarından seni engellemiş olması çok manidar… Bir bıkkınlık durumu yaşıyor olabilir ama endişe etme, senin için de bir çözüm yolu var. Sana çözümü söylemeden önce birkaç sorum olacak ve senden alacağım cevaplara göre devam edeceğim. Şunları cevaplamanı istiyorum; 1- Ayrılmanız niçin 2,5 ay kadar uzun sürdü, ayrılmamak için ısrarcı mı oldun? 2- İlişkiniz normal seyrinde devam ederken kıskançlık yapar mıydın ya da başka türlü yollarla onu bunaltmalar..vs? 3- Sana getirdiği eleştiriler daha çok ne yöndeydi?

Ya ayrılma suremiz 2 ay civarında falan oldu evet ben bitirmek istemedim açıkçası çok uğraş verdim bi sıkıntı n olduğu zaman beraber asicz dedim bitirmeye gerek yok dedim ikincisi onu hiçbi şekilde bunaltmiyodum gerçekten onun üstüne gitmiyodum çünkü biliyodum o da iyi olmadığını ailesini çok takiyo işte onların emeğini boşa çıkarmak istemiyorum gibisinden yani çok karışık anliyamiyorum sevgim değişti dedi aşık olan bi adam ndn hemen sevgisi değişir çünki biz gayet iyiydik anlasiyo Duk beni seviyodu en azından ben öyle biliyorum sonra aklıma geliyo bi an seven insan ndn bu kadar kirar döker yada ndn engeller arkadaslara sordum kimse yok onun hayatında diyolsr çok ozluyorum onu ne yapacağımı bilmiyorum

gerçekten rahst bıraktım onu zaman dedim biraz kafasını toplasin diye ucuncusu bana hiçbi şekilde eleştiri yapmadı hani demedi sen böylesin yada oylesin tersine senin hiçbi suçun yok sen hiçbişey yapmadın dedi suç ben de dedi ben bu ilişkiyi ayakta tutamiyom dedi o kendini suçladı hep bnmle konusurken kafası çok karisikti ve cok sinirliydi iyi değildi tanıyorum onu ama onun ailesi aramıza girdiğini hissediyorum çünkü o bana seni sevmiyorum derken hiç tatmin edici bulmadim ailesi onun kafasını karistirdigini biliyorum cubku o çok ailesini takiyo ikimizde ayrı yerlerde okuyoruz bi ay sonra ikimizde Memleketim izde olcz ne olacak bilmiyorum ve gerçekten ona çok ihtiyacm var şu an onun yanında olmak için herşeyi verirdim çok özledim onu ne olur yardım edin bana :((

Hilalcim merhaba tekrar, lütfen beni yanlış anlama, durumunu ne kadar net olarak anlarsam o kadar yardımcı olabilirim diye daha çok deşmek zorundayım hikayeni. Sıkıp bunaltmadığını söylemişsin, peki sence seni neden engellemiş olabilir? Örneğin; benim de sosyal hesaplarımda eski sevgilim olan kişiler var ama herhangi bir taciz, rahatsız edici bir durum ya da bunaltma yaşatmadıkları sürece engellemiyorum. Güzel güzel ayrılmışsak, her eski sevgili bir dost bir arkadaş olarak hayatımızda var olmaya devam etmeli diye düşünüyorum. Lütfen düşün ve bana yardımcı ol, seni neden engellemiş olabilir? Ayrıca; Anladığım kadarıyla ailesinin maddi sorunları var, doğru tahmin mi?

Evet dogrudur bilmiyorum bazıları unutmak istediği için seni engellemis diyolar ilk önce beni whatsaptan engelledi sonra bende o sinirle facdn mesaj attım burdan da engelle dedim burayı unuttun dedim silmeyi engellemeyi sen daha iyi bilirsin dedim o da engelledi facdn de yani bu engelleme olayı ayrıldıktan hemen sonra olmadı zaten bikaç hafta geçti aradan ilk başlarda sürekli beni whatsaptan kontrol ediyodu ben girdiğimde oda onlinedi çıktığımda o da cikiyodu bence bi aşkta aile etken olmaması gerekir yani bi erkek bence aile için sevdiği Kızı birakmaz yanlış miyim

Bilirsin, aile konusu çoğumuzun hayatında çok hassas noktalarımızdan biridir. Bizi yetiştiren emek veren üzerimize titreyen insanlara ‘Hayır’ demek zordur ama doğru mudur? Tabiki durum ve şartlara göre tartışılır. Aile baskısı olmuşsa, bu sebeple oluşmuş bir ayrılıksa bu ama seni de seviyorsa + sevgisi devam edecekse eninde sonunda dönecektir. Bırak biraz kafası rahatlasın. Bu zaman zarfında bir şekilde irtibatınız olursa ‘silmeyi engellemeyi sen daha iyi bilirsin’ gibi sitemli ve sivri konuşmalar yapmamaya çalış lütfen.

Önceki mesajlarında, ‘kendini suçladı hep bnmle konusurken kafası çok karisikti ve cok sinirliydi iyi değildi’ demişsin yani iç dünyasında sıkıntılı anlar yaşadığının gayet farkında bir kadın olarak ona sonsuz bir anlayış göster bakalım, ilerleyen zamanlarda neler olacak.

Evet Pınar, okuyuculardan teşekkür maillerini en çok aldığımız kitaplardan biri O’nu Elde Et kitabı. Yani; bir hayli işe yarıyor. İlgi duyduğun erkeği elde etmek ve bir ilişki başlatmak istiyorsan bu kitap çok faydalı olur ancak bazı okuyucular sevgili oldukları erkeği daha da etkilemek için bile bu kitabı alıyorlar. Ona da faydası var elbette ama onun için asıl O’nu Elde Tut kitabını öneririz. Yani biri elde et, diğeri elde tut konulu kitaplar. Senin durumun nedir?

benim sevgilim yok ama olmasını çok istediğim biri var. onu elde et kitabıyla onu elde edebilirmiyim?

Sen ve ondan kaynaklı ciddi bir engel söz konusu değilse ve kitapta okuyacaklarını eksiksizce uygulayacak olursan evet O’nu Elde Et kitabı ile onu elde edebilirsin. Sevgiler :)

Teşekkür ederim Irmak hanım. en kısa zamanda okıuyacağım.

Irmak hanım merhaba,
benim çok hoşlandığım bir kız var. ama bir türlü cesaret edip de ona durumumu anlatamıyorum.
bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

Oluruz… Cesaret edemiyorsan demekki bilinçaltın sana ‘Henüz doğru zaman değil, yapma!’ diyordur. Zamanın doğru olması demek şudur; hoşlandığın kızın teklifini kabul etmesi için gereken zeminin oluştuğu an doğru zamandır. Bu zemini de erkek taraf oluşturur. Bunu nasıl yapacağını öğrenmek için lütfen şu linke tıkla https://onueldeetformen.com

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir