sevgiliyi kendine bağlamanın yolları

Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları Sevgiliyi kendine bağlamak için yapılması gerekenleri keşfet.

Püf noktalarına temas et, sen de sevgilini kendine bağla.

Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyenlere eşsiz tavsiyeler burada!

Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi sunar

Sevgilini kendine bağlamanın yolları üzerinde yapılması gereken pek çok taktik var. Bu taktikleri sevgiliniz üzerinde uyguladıktan sonra ilişkinizin nasıl değiştiğini siz de gözlemleyebilirsiniz. Sevgilinizi kendinize bağlamanın yolları olarak önereceğimiz uygulamaları yaparak kısa sürede onu kendinize bağlayabilirsiniz. Sevgilinizin arkasından dolaplar çevireceğiniz, etik olmayan yollardan söz etmiyoruz. Birini kendine bağlamak için ne yapmalı bunu anlatıyoruz. Onun aşkını ve bağlılığını artırmaya yarayacak akıllıca yöntemlerden söz ediyoruz. Yani bir ilişkiyi taze tutmak, yenilemek, aşkı çoğaltmak, bağlılığı artırmak üzere yapılması gereken güncellemeler. Sevgiliyi kendine bağlamak için yapılması gerekenler ve güncellemeleri şöyle tarif edebiliriz.

Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yollarında Bazı Güncellemeler Şart!

Sevgiliyi kendine bağlamak için yapılması gereken güncellemeler neden şart önce bunu anlatalım. Bilirsiniz, sevgili olunduktan bir süre sonra, çiftler birbirleri için eskimeye başlıyor. İlişkide aşk heyecanı kalmıyor ve bu gidişattan sıkılan ilk taraf için ilişkiden kopmalar oluşabiliyor. Gidişatı aksine çevirecek uygulamalar yapılmazsa geri dönüşü olmayan bir yola girilebiliyor ve ayrılık gibi sorunlar yaşanabiliyor. İşte bu nedenle, erkeği ya da kız sevgiliyi kendine bağlamanın yollarında atmanız gereken ilk adım, ilişkinin temel dinamiklerinde bazı güncellemelerin şart olduğunu bilmeniz ve bu yönde hareket etmenizdir.

Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyenler bilmelidirler ki eğer ilişkinizi korumak istiyorsanız, sevgilinizin size ve ilişkinize olan bağlılığını kazanmak istiyorsanız ilişkinizin temel dinamiklerinde bazı güncellemeler yapmanız gerekiyor. Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilmek ve bunları güncellemek şart! Ancak bu şekilde ilişkinizi taze tutabilir, püf noktalarına temas edebilir ve sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Karşı cinsin psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde siz de bu noktalara doğru temas edebilir, ilişkinizin kontrolünü ele alabilirsiniz. Kadınlar için erkek sevgiliyi kendine bağlamak çok daha kolaydır ama erkek okuyucularımız için de kızı kendine bağlama yollarının kolaylıkları olduğunu da söyleyelim. Sabırsızlanmayın, sevgiliyi kendine bağlamak için temel dinamiklerle ilgili yapılması gerekenlerin hepsini alttaki satırlarda detayları ile bulacaksınız.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları

Sevgilimi kendime bağlamak istiyorum nasıl bağlayabilirim diyenlere ilişkideki temel dinamiklerin ne yolla güncellenmesi gerektiğini önce kaba haliyle anlatalım. Sevgilini kendine bağlamanın yollarında doğru şekilde ilerlemek için yapılması gereken güncelleme adımlarını sırasıyla aşağıda göreceksiniz.

Nötrleme Aşaması

Sevgiliyi kendine bağlamanın yolları için ilk aşama Nötrleme aşamasıdır. Karşı cinsin soğumasına ve bağlılığını yitirmesine sebep olan noktaları tamir eden bu aşama en önemli aşamalardan biridir.

3 Ölümcül Hata

Bir ilişkide farkında olmadan yapılan ve sevgiliyi soğutan 3 ölümcül hata bulunmaktadır. Sevgilimi kendime bağlamak için ne yapmalıyım diyen biri ilk aşamada bu 3 ölümcül hatayı yapıp yapmadığını iyi tespit etmek durumundadır. Eğer yapılıyorsa bu hataları acilen ilişkiden yok etmek gerekir.

16 Uğursuz Davranış

16 Uğursuz Davranış, kişiyi sevgilisi gözünde eskiten ve cazibesini yitirmesine sebep olan 16 davranış modelidir. Çoğu insanın farkında bile olmadan sergilediği davranışlardır. İlişkinin temel dinamiklerini yıpratır ve ayrılığa davetiye çıkarır. Kadınların daha çok düştüğü bir hatadır. Erkek sevgiliyi kendine bağlamanın yolları için bu 16 Uğursuz Davranışı yapıp yapmadığınızı da tespit etmelisiniz. Yapılıyorsa bunlar da ilişkiden çıkarılmalıdır. Sevgili nazarındaki çekiciliği yerle bir eden bu detayları yok etmek, ilişkideki fay hatlarını temizlemek ve ilişkiyi nötr hale getirmek demektir.

Pozitif Hatta Taşıma Aşaması

Bu aşamada yapılacaklar sevgiliyi kendine aşık etmenin yolları olarak da adlandırılabilir. Bir önceki aşamada hataları yok edip ilişkideki tıkanıklıklar açıldı. Şimdi ise ilişkiyi nötrden pozitife taşıyacak uygulamalar yapılmalıdır. İlişkiyi renklendirecek, sevgiliyi hayran bırakacak püf noktalarını uygulama aşamasıdır.

19 Uğurlu Hareket

19 Uğurlu Hareket, sevgiliyi kendine aşık etme yollarında hızla sonuç alacağınız davranış kalıplarıdır. Aşkı artan bir sevgilinin bağlılığı ve ilgisi de artar. Psikoloji biliminin de ‘Aşkta mutlaka olmalıdır!’ dediği 19 davranış şekli, ilişkinize muhteşem bir ivme kazandıracak yegane formüldür. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım sorusunu soran herkesin mutlaka uygulaması gereken yöntemlerden biridir. Sevgiliyi kendine bağlama yöntemleri içerisinde 19 uğurlu hareket büyük önem taşır.

19 Uğurlu Hareket olarak adlandırılan bu davranış modelleriyle;

  • Sevgilinizin her an sizi düşünmesini,
  • Yanınıza gelmek için saniyeleri saymasını,
  • Hayatının aşkı olarak sade ve sadece sizi görmesini sağlarsınız.

Onun Zihnini ve Kalbini Ele Geçirme Aşaması

Çoğu kişi sevgilisini çok iyi tanıdığını zanneder ama bu durum çoğu zaman koca bir yanılgıdır. Onu, cinsiyetine dair tüm gizemleriyle birlikte tanımak, patika yollarını iyi bildiğiniz bir ormanda kolaylıkla yol almak ve asla kaybolmamak gibidir. Sevgiliyi kendine bağlamanın yollarında aşağıdaki 4 maddeyi çok iyi bilmek ve bu yönde uygulamalar yapmak gerekiyor.

  • Karşı cinsin tabiatı
  • Zihin yapısı
  • Çekirdek inançları
  • Psikolojik zaafları

Böylece onun zekasına ve zevklerine tam olarak ayak uydurmayı başarmış ve daha çok bağlanmasını sağlamış olursunuz. Bu aşamada sevgiliyi kendine bağlayan sözler niteliğindeki bazı kalıp sözler ve sevgiliyi kendine bağlamak için mesajlar bol miktarda yarar sağlar.

Puzzle Aşaması

Bir ilişkide doğru puzzle olabilmek o ilişkide bağlılığı devam ettirebilmek için çok önemli. Birbirine çok bağlı olan çiftlerin, tıpkı puzzle parçaları gibi birbirlerini tamamlama durumları vardır. Bize puzzle olabilen kişilere bağlılık geliştirmeye meyilli canlılarız. Bu nedenle sevgiliye karşı puzzle olabilmenin yollarını bilmek ve uygulamak gerekiyor.

Love Organizer Aşaması

Yani aşkta planlı olma aşaması. Sevgilinize karşı içten pazarlıklı ya da samimiyetsiz olmak değil, sadece ilişkiyi sağlıklı yürütebilmek ve tazeliğini korumak adına yapılacak metotlar aşaması. Sağlıklı bir ilişkide olmazsa olmaz uygulamalardan biridir. ilişkinizin revize edilmiş son halinde, elde edilen artı ve eksiklerin değerlendirileceği kısımdır Love Organizer aşaması.

Kendinize 25 Kilit Soru sorarsınız ve bu özel sorular sayesinde ilişkinizde daha önce görmediğiniz şeyleri berrak bir şekilde görmeye başlarsınız. Bu ne avantaj sağlar? En baştan bu yana yapmış olduğunuz güncellemelerde eksik kalan yönler olmuşsa bu boşlukları doldurmanızı ve böylece kusursuz bir ilişkiye sahip olmanızı sağlar.

***

Sevgiliyi kendine bağlamanın yollarında yapılması gerekenleri şu an için sadece kabaca anlatabilmiş olduk. Bu aşamaların detaylarını ve sevgiliyi kendine bağlamak için bunları nasıl uygulayacağınızı Onu Elde Tut e-kitabından öğrenebilirsiniz. Maksimum 2 günde okuyup bitirebileceğiniz bir e-kitap seti bu. Bilgisayar ya da telefonunuza indirerek, bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsiniz.

  • Sevgiliyi kendine bağlamak için yapılması gerekenlerin adım adım ne olduğunu,
  • sevgilini kendine bağlamanın yollarını ona nasıl yansıtacağını,
  • ilişkinizde onu size sıkıca bağlayacak tüm detayları bu e-kitaplardan öğrenebilirsiniz.
Onu Elde Tut Club Üyeliği

Onu Elde Tut Artık Club Üyeliği ile!
Club üyeliği, ilişkinizle ilgili içerisinden çıkamadığınız durumlarda
e-mail yoluyla ücretsiz yardım/danışmanlık almanızı sağlar.

İhtiyaç duyduğun her an!

Onu Elde Tut Tekli Set

Erkek sevgiliyi kendine bağlamanın yolları tekli set

sevgiliyi kendine bağlamanın yolları kitap
Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları ve 3 Püf Noktaları 5

Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 2’li Set

Erkeği kendine bağlamanın yolları ikili set

yataktaki kraliçe onu elde tut 199tl satın almak için tıkla
Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları ve 3 Püf Noktaları 5

Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 3lü Set

Erkek sevgiliyi kendine bağlamanın yolları üçlü set

Onu Elde Et Onu elde Tut Yataktaki Kraliçe kitapları oku
Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları ve 3 Püf Noktaları 7

Dev indirim kampanyası

Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları ve 3 Püf Noktaları 5

Sevgiliyi kendine bağlamak için yapılması gerekenleri bu kitaplarla keşfet. Püf noktalarına temas et, sen de sevgilini kendine bağla. Sevgilimi kendime bağlamak istiyorum diyenlere eşsiz tavsiyeler bu kitaplarda.

sevgiliyi kendine bağlamak için ne yapılmalı

durma sen de keşfet!

Ana Sayfa | Blog

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir