Kadın Avcısı PDF indir

Kadınları anlamak ve zihin yapılarını keşfederek etkin bir erkek olmak isteyenlere çok özel tüyolar. Bu tüyolar kadınları çözmenizi sağlayacak. Kadınlar hakkında paylaşacağımız bilgiler neticesinde, onlar üzerinde çok daha etkin bir erkek olabilirsiniz beyler. Kadınları anlamak için öncelikle onların zihinsel eğilimlerini, çekirdek inançlarını, hazlarını ve korkularını bilmeniz gerekiyor. Burada yapacağımız şey bu bilgileri sizlere aktarmak olacak. Ayrıca, kadın erkek ilişkilerine dair hayli faydasını göreceğiniz e-kitapların linklerini de sizlerle paylaşacağız. Telefonunuzaya da bilgisayarınıza indirerek kadınlara dair sırların her daim elinizin altında olması şansını kullanabilirsiniz. Burada bulunma amacınız aşağıdakilerden hangisi olursa olsun, kadınlar hakkında işinize yarayacak pek çok bilgi edineceksiniz.

 1. Kadınları etkilemek ve istediği kadını elde etmek amacıyla geliştirici bilgi arayanlar,
 2. ilişkide olduğu kadın üzerinde hem sosyal hem cinsel konularda daha etkili bir erkek olmak amacıyla bilgi arayanlar,
 3. ilişkisinde sorunlar yaşayan ve bu sorunları yok etmek üzere bilgi arayanlar.

Burada hepiniz için bir şeyler var!

Kadınları Anlamak ve Kadınların Şifresini Çözmek

ilk adım, kadınların iç dünyasını anlamaya çalışmak ve o dünyaya tılsımlı dokunuşlar yapabilmektir. Neden? Çünkü bu yetenek, kadınlarla olan ilişkinizi baştan sona değiştirecektir. Çok yakışıklı ya da karizmatik olmayan ama çevresinde bir sürü kadın olan erkeklerin neye sahip olduğunu hiç düşünmüş müydünüz? Nasıl oluyor da kadınlar onun çekimine kapılıyor ve her daim o erkeklerle bir arada olmak istiyorlar? Biz cevaplayalım. Yakışıklı değiller, zengin de değiller ama kadınların iç dünyalarına tılsımlı dokunuşlar yapmayı biliyorlar. İşte bu nedenle de kadınlara inanılmaz çekici geliyorlar. Bu tılsımlı dokunuşları bilerek ya da bilmeyerek yapıyorlar ama sonuç olarak doğru şeyleri yapıyorlar. Bunun neticesinde de kadınlar üzerinde büyüleyici bir etkiye sahip oluyorlar. işte önemli olan ilk adım bu beyler. Kadınlara yönelik doğru yaklaşımlarda bulunmak. Tılsımlı dokunuşlardan kastımız bu. Biz, araştırma ve yazma tutkusu olan üç kafadar arkadaşız. Yoğun iş tempomuzdan vakit ayırabildikçe araştırıp bulduğumuz bilgileri okuyucularımızla paylaşmaktan büyük haz alıyoruz. Hızlı yaşayan adamlarız ve tahmin edebileceğiniz gibi kadınlarla olan münasebetimiz de hayli yoğun ;)  Üçümüzün zaman zaman fikir ayrılığına düştüğümüz durumlar oluyor ama şu Tılsımlı Dokunuşlar konusunda tamamen hem fikiriz. Bu Tılsımlı Dokunuşların neler olduğundan ileriki satırlarda bahsedeceğiz ama şimdilik sadece şunun altını çizelim; Tılsımlı dokunuşlar yoksa hayatınızda kadın da olmayacaktır!

Kadınları Anlamak Erkeğe Güç ve Karizma Kazandırır

istediğin kadın ile birlikte olabilme ya da beraber olduğun kadınla başarılı bir ilişki yürütebilme yeteneği, doğuştan elde edilen yetenekler değil beyler. Tıpkı gitar çalmayı öğrenmek gibi geliştirilebilir yetenekler bunlar. Biraz çaba harcayıp bu konuya odaklanmak yeterli. Kadınlar ne kadar karmaşık bir düşünce yapısına sahip gibi görünseler de aslında hassas oldukları noktaları yakaladığınızda avucunuzun içinde çırpınan küçük, sevimli bir bıldırcına dönüverirler. Karşıdaki kadını iyi analiz etmek, yaşam tarzını, çevresini, arkadaşlarını ve bunlar gibi detaylara göre yaklaşım tarzı belirlemek çok önemlidir. Tüm bunlar neticesinde,

 • Çevrenizdeki kadınların size olan bakışları ve yaklaşımları değişir.
 • Aranan, beğenilen, heyecan duyulan bir erkek oluverirsiniz.
 • Sevgili ya da eş olacağınız kadınla sürdüreceğiniz ilişkinin refah seviyesini kontrol edebilirsiniz.
 • Hemcinsleriniz gıpta ile bakar ve sizin karizmanızdan faydalanmak için yanınızdan ayrılmazlar. bla bla bla…

Kadınları Anlamak için ilk Adımlar

Kadınlar erkeklere göre daha komplike düşünce yapısına sahiptirler. Erkeklerin istek ve beklentileri net olmasına karşın, kadınlar istek ve talepleri konusunda her zaman anlaşılır olmazlar. Kendi içlerinde her ne kadar benzer çok yönleri olsa da onları birbirinden ayıran pek çok detay muhakkak vardır. Bu yüzden tüm kadınlara aynı şekilde yaklaşmak seni her zaman başarıya taşımayacaktır. Bu nedenle aceleci davranmamak ve etkili olmak istediğin bu kadının kendisine has özel kilitlerini de keşfetmen gerekir. Odaklandığın kadın tek bir kadınsa önce onu olabildiğince tanımaya çalışmalısın. Bu kişi sosyal çevreden tanıdığın biri ya da internet vasıtasıyla tanıştığın bir kadın olabilir. Acele etmediğin dönemde, onun hakkında edindiğin bilgiler doğrultusunda ona bazı sorular yöneltebilir ve onu konuşmaya teşvik edebilirsin. Bu sayede karşındaki kişi hoşlandığı konu ile ilgili sohbet etmekten keyif alacak ve bu konularla ilgilendiğin için sana sempati duymaya başlayacaktır. Gittiği mekanları ya da sevdiği semtleri tespit edip buluşmayı bu semtlerde ayarlayabilirsin. Bu sayede kendini daha rahat ve sana yakın hissedebilir. Duygusal bağ kurulduktan sonra ise hoşlandığını vücut dilinle ifade etmen yeterli, sözcüklere dökmene gerek yok. Bırak kadının kafasında soru işaretleri oluşsun. Kadınla keyifli vakit geçirmeye, eşsiz duygular yaşatmaya ve yaşamaya bak ki kadın kendini farklı hissedebilsin. Onunla hemen sevgili olma çabasına girmene gerek yok. Bırak o da zaman içerisinde senle beraber çabalasın, izin ver kendini hissettiği gibi gösterebilsin. Bu halin ona daha çekici görünecektir, bize güven.

Ona Farklı Hissettirmek ve Duygusal Bağ Kurmak

Erkekler Ne İster

Hoşlandığın kadınla hayatın keyfini çıkarmak, onu tamamlamak ve tamamlanmak çok önemli. Çünkü kadınlar için bir olmak erkeklere nazaran daha önemli bir mevzu. Ayrıca kadınlar hep tek ve eşsiz olmayı ister. Geçmişte ya da gelecekte en değerli olanın hep kendisi olmasını ister. ilginin onlar üzerinde toplanması, vazgeçilemez olma hissiyatı onlar için çok mühimdir. Hep bu hırsla uğraşıp dururlar. Kadınlar ilginizin az da olsa başka şeylere kaydığını hissettikleri an ilgiyi tekrar kendi üzerine çekmek için uğraşıp dururlar. Başka bir kadın nedeniyle ilginin azaldığını düşünmelerine gerek yok, sebep ne olursa olsun savaşmaya başlarlar. Bilgisayar oyunları ya da sevdiğin bir arkadaşınla her zamankinden fazla zaman geçirmen bile buna yeterli olabilir. Bu durum onların gözünde ilginin azaldığı şeklinde yorumlanır. Ayrıca sadece sitemkar konuşmaları ile değil surat asmaları ya da iğneleyici sözleri ile de bu durumdan duydukları rahatsızlığı hissettireceklerdir. Böyle durumlarda üzerine fazla gider ve inatlaşırsan içinden çıkılmaz saçma sapan şeylerle karşılaşabilirsin. Bu nedenle karşı tarafa konu ile ilgili açıklık getirmeli ve isteklerini makul bir şekilde ifade etmelisin.

Farklı Olduğunu Hissettir!

Pozitif yönlerini ön plana çıkartıp ne kadar değerli olduklarını hissettirebilmek kadar kendinin de bu anları ilk defa yaşadığını yansıtmak seni vazgeçilmez kılacaktır. Çünkü kadınlar için özel olmak ya da diğer yaşadığın ilişkilerden farklı ve ayrıcalıklı olmak onlarda tatmin duygusunu üst düzeye çıkartacaktır. Bu tatmin duygusu kadınların sana daha fazla bağlanmasını sağlayacak yegane kurallardan biridir. Yıllardır aradığı insanı artık bulduğunu düşünmesine bile sebep olabilecek güçtedir bu. Çünkü kadınlar kafalarında yarattığı hayali sevgilisi için hep ayrıcalıklı ve son olma arzusu içerisindedirler. Bu sevgili, halk dilinde Beyaz Atlı Prens olarak bilinir. Senin daha önce onunla geçirdiğin anları hiç bir kadınla yaşamadığını iddia etmen bile onların kafasında farklı şimşeklerin çakmasına sebep olabilir. İşte bu süreci doğru yönetebilirsen, yıllarca beklenip durmuş Beyaz Atlı Prens’in ta kendisi olursun. Bu prensin ’13 Tılsımlı Özelliği’ nedir, nasıl Beyaz Atlı Prens olunur detaylarıyla öğrenmek istersen Onu Elde Et kitabını buradan indirebilir ve istediğin kadını elde etme konusundaki eşsiz metotları hemen keşfedebilirsin. Dikkat! Bu kitap ilişki kurmak istediği kadınla henüz ilişki kuramamış, sevgili olamamış erkeklerin okuması gereken bir kitaptır.

Kadınlarla Duygusal Bağ Kurmak!

Kadınları Anlamak Onları Etkilemenin Yollarını Bilmek Demektir 4

Kadınlarla konuşurken duygusal konularla ilgili özel sorular sormayı deneyebilirsin. Yaşadıkları, yaşantısı hakkında sorular sorup kendini duygusal anlamda açmasını sağlayabilir ve benzer şeyleri seninde yaşadığını, ortak duyguları paylaştığını ona hissettirebilirsin. Elbette ki bu soruları sorarken çok dikkat etmen gerek. Çünkü bazı durumlarda karşındaki kadını istemeden yaralayabilir, senden uzaklaşmasına sebep olabilirsin. Sorduğun ya da sormaya yeltendiğin sorunun onda ne gibi hisler uyandırdığını beden dilinden anlayabilmen önemli. Beden dilinden alacağın işaretlere göre sohbetin gidişatına yön verebilirsin. Böylelikle karşı tarafta uyanan kasvetli havayı bir çırpıda değiştirmiş olur ve karşı tarafı rahatlatırsın. Ayrıca karşındaki kadın bir konu ile ilgili konuşmayı istemiyor ise üstüne gitmen pek doğru bir davranış değildir. Bırak istediği zaman kendisi sana açılsın. Böylelikle karşı tarafın rahat olduğu zamanı kollamana gerek kalmaz. İstediği zaman ve yerde karşındaki kadın sana açılarak kendisini daha rahat hissedebilir. Konuşmaktan hoşlandığı konular üzerinden ilerleyerek duygusal bağ kurabilirsin. Mesela; müzik. O klasik müzikten hoşlanıyor sen ise pop müziğe bayılıyor olsan bile ortak noktanız müziği sevmenizdir. Yani duygular ortak burada. İki taraf da müziğe karşı tutkulu…

Kadınlarla İyi Bir İletişim Kurmanın Yolları Nelerdir?

Kadınları anlamak evet çok önemli ama asla tek başına yeterli değil. Onları anladığınızı hissettirecek olan şey onla aynı zamanda iyi bir iletişim kuruyor olmaktır. İyi bir iletişim kurmak için de aşağıdaki soruların yanıtlarının birebir örtüşmesi çok önemli. Çünkü bu örtüşme sağlandığı zaman karşındaki kadın seni doğru ve istediğin şekilde anlamış demektir.

 1. Nasıl olduğun?
 2. Nasıl göründüğün?
 3. Karşındaki kişinin seni nasıl algıladığı?
Kadınları Anlamak Onları Etkilemenin Yollarını Bilmek Demektir 5

Yani izlenim! Olduğundan farklı davranmak veya kendini farklı göstermek seni yapmacık kılacak ve karşındaki kadını senden uzaklaştıracaktır. Bunun yerine kendinin farkına varıp pozitif yönlerini ön plana çıkarmak çok önemli. Burada bahsettiğimiz çok yakışıklı olman ya da çok iyi bir işe veya çok paraya sahip olman değil. Fark yaratacak etkileyici özelliklerini ön plana çıkarman. Örneğin; Giyim konusunda kendine güvendiğini kıyafet ve aksesuar seçiminde yansıta bilirsin. Aynı zamanda hoş bir parfüm seni daha çekici kılacaktır. Klişe bir bilgidir ama kadınlar üzerinde yüzyıllardır çok etkilidir. Uğraştığın bir spor dalı veya hobin varsa ona bu konularla ilgili bilgiler verebilirsin. Ayrıca kendini tanımlamaya ya da bir konu hakkında yorum yapmaya çalışırken söylemek istediklerini karşı tarafa aktarabilmek için vücut diline özen göstermelisin. Çünkü sözcüklerden çok vücut dilin onu etkileyecektir. Soracağın küçük sorularla karşındaki kişiden geri dönüşüm alabilir seni doğru algılayıp algılamadığını tespit edebilirsin. Kadınlar üzerinde eskisinden çok daha etkili bir izlenim bırakmakla ilgili tüm detaylar için de yine Onu Elde Et kitabından faydalanabilirsin. Kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsin.

Kadınları Anlamak Konusunda Kitap Tavsiyesi

Kadınları anlamak ve sağlıklı iletişim kurarak diğer erkeklere karşı fark yaratabilmek adına yukarıda anlattıklarımız elbette yeterli olmayacak çünkü kadınların dipsiz karanlık kuyularını bir makaleye sığdırmak mümkün değil. Bu karmaşık yapıyı çözümlemene yarayacak 2 kaynakla seni tanıştıralım. İlki; Onu Elde Et isimli e-kitap, ikincisi ise; Kadın Avcısı isimli e-kitap. Kitapları indirip okuyabileceğin linkleri vereceğiz ama öncesinde hangi kitabın ne işe yaradığını anlatalım ki doğru seçimi yapabilesin.

1. Onu Elde Et- Kadınları Etkilemenin Yolları Kitabı

onu elde et formen kitabı indirmek için tıkla

Bu kitap, Playboy olma çabasında olmayan erkeklerin kitabı. Kadınların hassasiyetlerini öğrenmek isteyen, kadın ruhundan anlayan bir erkek olma çabasındaki erkeklerin okuması gereken bir kitap. Hani yukarlarda Beyaz Atlı Prens deyip durduk ya, işte bu kitap size Beyaz Atlı Prens olma yollarını ve ilgi duyduğunuz kadını kendinize aşık etmenin etik yollarını gösteriyor. Kitabı indirmek ve isterseniz okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Kadınları Anlamak Onları Etkilemenin Yollarını Bilmek Demektir 6

2. Kadın Avcısı Kitabı

Bu kitap, Playboy olma çabasındaki erkeklerin kitabı. Aşkla pek işi olmayan erkeklerin okuması uygun olan bir kitap. Adından da anlaşılacağı gibi kadınları avlamaya yönelik bilgiler barındırıyor. Kötüdür demiyoruz elbette ama hayatınıza alacağınız kadın ya da kadınlarla aranızda duygusal bir bağ olmadan sadece gönül eğlendirme çabasında olmak size yetecekse bu kitabı okuyabilirsiniz. Kitabı incelemek ve isterseniz okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.Kadın Avcısı Seti hemen oku

 

Comments

 • Akın

  Birşey soracagım yardım edersen sevinirim bir banka subesine gittim gişe işlemi yapan bayanın bakışlarını hissettim bende ona bakınca bakışlarını kacırarak baltıgını anladım 15 20gün sonra tekrar aynıbankaya gittim sıramı beklerken onun bakışlarını tekrar hissettim bu sefer gözlerimi üzerinden ayırmadan ona baktım müsterisiyle ilgilenirken bakışlarını kacırarak bana bakıyordu bu kişiye nasıl yaklaşa bilirim

  • zuhal

   Sanırız ki bu banka, zaman zaman gidip işlemlerinizi yaptığınız bir banka. Sonraki gidişlerinizde göz göze ilk gelişinizde kendisine gülümseyin. Bir sonraki gidişinizde yine göz göze geldiğinizde uzaktan da olsa gülümseyerek merhaba deyin. Yani her seferinde dozu arttırarak devam edin. Aceleci olmayışınız ve kıvamında davranarak diyaloğu yavaş yavaş arttırmanız ona güven verecektir. Belki birgün sıranız ona denk gelir, işte o zaman ‘Merhaba tekrar, Nasılsınız?’ diyerek diyaloğu başlatmış olursunuz. İşleminiz bitene kadar da ne konuşabilirseniz konuşun (abartmadan..!) Acele edip çıkma teklifi etmeyin. İş yerinde konuşmalarınızın diğerleri tarafından duyulabilir olması onu strese sokabilir. Zamanı geldiğinde, şubeden çıktığı bir anda yaklaşarak onu tanımak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

 • Ege

  Meraba kız arkadaşımla aramızı ortak arkadaşımız yaptı ve başta normaldik hiç sıkıntımız yoktu sosyal medya konusunda tartışmalar oldu biraz düzelttik derken sonra ilgisizlik mesala birşey söylüyorum veya yapıyorum gülüyor yani bildiginiz odun yapısı var ona saçma geliyormus böyle sevmek canım cicim demek gibi şeyler ama sadık biri ne yapıyorsa söyler ve inatcıdır ben bu aşamadan sonra ne yapayım nasıl davranayım kendime bağlıyayım tavrım nasıl olsun önceden birşey oldugunda karşı cıkardım şimdi sen bilirsin diyorum ne yapmalıyım bu konuda.

 • ozan

  yeni tanıştıgım bayanla uzun süredir konuşuyorduk telefonda sonra bir gün dedimki bi pazar görüşelim kahvaltı yapalım dedim hemde yakından görürüz birbirimizi tamam dedi peki nerde dedi bana bende onun sürekli gitti bi mekan vardı orda kahvaltı yapırız dedim ve nargile iceriz dedim oda bana dediki neyli iciyosun nargileyi sen ne iciyosan ondan icerim dedim sonra kız arkadaşımın bana yaklaşımı okadar farklı olduki beni bi sınavdan gecirmiş sevgili olucak kişilere hep denermiş ve denedikleri o sınavı gecememiş benim ona verdigim cevaba haryaran kalmış mest olmuş

  • zuhal

   Merhaba Ozan, Bu değerli katkın için çok teşekkürler. Hemcinslerinin fikir alabileceği, yaşanmış, güzel bir örnek oldu.