Biz Biliyoruz, ya Sen?

Hatun Kişi Kimdir?

Aslında çoğunuzun televizyonlardan tanıdığı pek çok kesim tarafından sevilen bir şöhretim. Ama televizyondaki kariyerimle blogger’lık kariyerimin karıştırılmasını istemediğim için gerçek ismimi hiç açık etmedim, etmeyeceğim de!

Şöhret olmadan önce de blogger’lık yapmaktaydım. Çünkü yazmayı seviyorum. Bilgi paylaşmayı seviyorum. Özellikle de hemcinslerim olan kadınların eğer varsa zihinlerindeki kör noktaları açacak paylaşımlar yapmayı çok ama çok seviyorum. Boş vaktim oldukça aklıma gelen her konuda yazıyorum.

Hatun Kişi Bilir İşi sayfasında sadece ben yazmıyorum. Birkaç yazar arkadaşım daha var benle birlikte sizle birtakım bilgiler paylaşan. Örneğin Roonin Stark rumuzuyla bir beyefendimiz var. Kendisi hem ilişkiler hakkında yazıyor hem de yemek tarifleri vermeyi çok seviyor.

HatunKişiBilirİşi 1

RooninStark

Stil ikonu – Usta aşçı – Bir 96 boyunda
Gitar ve Piyano çalıyor

Irmak Duru var mesela… O da çok tuhaf bir şahsiyet. Aşağılık ama çok tatlı bir şey :) Babası ona Irmak adını Nil Nehri kıyısında doğduğu için koymuş. Taa o vakitlerden başlıyor hayatındaki hoş enstantaneler.

HatunKişiBilirİşi 2

Irmak Duru

Nil nehri kıyısında doğduğu için babası tarafından Irmak adı konmuş. Küçüklüğünden beri babasından aldığı ‘Güçlü bir kadın ol!’ öğütleri, güçlü bir kadın olma yolunda attığı ilk adım olmuş. Hemcinslerinin dünyasını aydınlatmayı, onlara ufuk açmayı seven bir yazar.

Yeni Uzman Yazar Kıvanç Galip Över

Aramıza yeni katılan abimiz her türlü sağlık konularında bizleri aydınlatmaya çalışacak. Kendisi hakkında bilgi ve yazdığı makaleleri altta bulabilirsiniz. Kendisine aramıza hoşgeldin diyorum ve mutlu yazmalar. :)

HatunKişiBilirİşi 3

Kıvanç Galip Över

Uzman yazar Kıvanç Galip Över 1970 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdi. 1988 yılından 2017 yılına kadar çeşitli yerli ve yabancı basın kuruluşlarında muhabirlik, yazarlık ve yöneticilik yaptı. Bu süreçte dış politika ve savunma sahalarında çeşitli kitaplar yayınlandı. 1988 yılından 2017 yılına kadar yurtdışında ve yurt içinde pek çok kritik gelişmeye şahitlik etti. Gazeteciliğin hem masa başında hem de sahada en stresli yönlerini ve en zor dönemlerini yaşadı.

Hatun Kişi Bilir İşi Adını Neden Seçtim?

Çünkü “Hatun” ifadesi benim nazarımda hep dört dörtlük bir kadın modelini simgelemekteydi. Eee, dört dörtlük bir kadın da bilgi dağarcığı geniş, donanımlı bir kadın olmalı, her işin detayını bilmeli bilmiyorsa da öğrenmeliydi. Bu nedenle sayfamın adını Hatun Kişi Bilir İşi koydum. Çok ta iyi yaptım. Yıllar içinde internet üzerinde en fenomen sayfalardan biri olduk çıktık. Okuyucularımızın desteği ile de halen daha bıkmadan yazmaya devam ediyoruz.

Hatun Kişi Bilir İşi Hangi Konulara El Atıyor?

Öğrenmeyi seven herkese elimizden geldiğince pek çok farklı kategoride bilgiler sunmayı amaçladım ve yıllar içerisinde hep bu mantıkla ilerledik. Kitaplardan, ürünlere, kadın & erkek ilişkilerinden e-ticarete kadar pek çok farklı kategoride bilgiler paylaşıyoruz. Kefil olmayacağımız hiçbir şeyi önermiyoruz. Önerdiğimiz ne varsa hepsi konunun yazarı tarafından denenmiş, test edilmiş ve onaylanmış durumdadır. Yani burada verilen tavsiyelere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Hatun Kişi Bilir İşi Hayattan Ne Bekliyor?

Barış, sevgi, merhamet, daha çok incelik, daha çok zarafet, daha düşünceli insanlar, hoşgörü. Çünkü hayat sevince güzel. En az kendinin hayat kalitesi kadar başkalarının da hayatına kalite, huzur ve mutluluk katmayı önemsiyorsan olmuşsun demektir. İşte biz de “Olmuş İnsanlar” istiyoruz, hayattan beklentimiz bu.

Senin de beklentin buysa, Hatun Kişi Bilir İşi Ailesine hoş geldin…

HatunKişiBilirİşi 4

blog

Hatun Kişi Bilir İşi sitemizdeki tüm yazıları burada!!!

Ailemizden gelen son yorumlar.

 1. HatunKişiBilirİşi 5
 2. HatunKişiBilirİşi 6
 3. HatunKişiBilirİşi 5
 4. HatunKişiBilirİşi 8
 5. HatunKişiBilirİşi 5
 6. HatunKişiBilirİşi 10

  Ayrıca benim yazmak istediğim bütün düşüncelerimi arkadaşlar izah etmiş bende 4 yıllık evliyim son 1 senedir eşimle aramiz da soğukluk…

 7. HatunKişiBilirİşi 10
 8. HatunKişiBilirİşi 5
 9. HatunKişiBilirİşi 13
 10. HatunKişiBilirİşi 5
 11. HatunKişiBilirİşi 15
 12. HatunKişiBilirİşi 5
 13. HatunKişiBilirİşi 17

  Merhabalar, Biriyle iletişim kurarken beden dili hareketlerimiz, sözlerimizden daha etkili olmaktadır. Bu bağlamda, karşımızdaki insanın beden dili hareketlerinden ne anlatmak…

 14. HatunKişiBilirİşi 18
 15. HatunKişiBilirİşi 19

  Fiziksel özellikleri yükselen burç ile ilgili açıklarsanız sevinirim teşekkürler

 16. HatunKişiBilirİşi 5
 17. HatunKişiBilirİşi 5
 18. HatunKişiBilirİşi 22
 19. HatunKişiBilirİşi 23
 20. HatunKişiBilirİşi 23
 21. HatunKişiBilirİşi 25
 22. HatunKişiBilirİşi 5
 23. HatunKişiBilirİşi 27
 24. HatunKişiBilirİşi 5
 25. HatunKişiBilirİşi 29
 26. HatunKişiBilirİşi 30
 27. HatunKişiBilirİşi 30
 28. HatunKişiBilirİşi 32
 29. HatunKişiBilirİşi 5
 30. HatunKişiBilirİşi 34