Erkekleri Anlamak

erkekleri anlamak

Erkekleri anlamak için pdf kitaplar ve erkeğin sevip sevmediğini anlamak için test çözme şansı burada.

Erkekleri anlamak ve onların iç dünyalarını fethetmek için her şey!

***

Hanımlar! Şimdi kahvenizi alın, arkanıza yaslanın ve erkekleri anlamak için bu sayfada okuyacaklarınız sonrasında başka hiçbir sayfayı ziyaret etmek zorunda kalmayacağınızı bilin. Sakin bir kafayla, doya doya yazdıklarımızı okuyun! Sayfanın tadını çıkarın.

Bu sayfada, erkekleri anlamak için kitaplar, fenomen olmuş pdf kitaplar indirebileceğinizi ve erkeğin sevip sevmediğini anlamak için test çözme şansınız olduğunu bir kez daha vurgulayalım. Erkekleri anlamak ve iç dünyalarını fethetmek konusunda size hayli katkı sağlayacak kitapları ve testleri sayfamızın son satırlarında göreceksiniz. Ama o kısma geçmeden önce, ilişkiler konusunda harika işler çıkaran Mojo Akademi’nin tüyolarına mutlaka göz atın deriz.

mojo akademi

Erkekleri anlamak için Mojo Akademi’den tüyolar

Erkekleri anlamak için bilgiler sunacaksak, ilişkiler konusunda harika işler çıkaran Mojo Akademi’nin tüyolarını es geçmek olmaz. Erkekler hakkında çok ilginç bilgiler içeren yazılarıyla ve çıkardıkları kitaplarla bu konuda otorite olmuş Mojo Akademi yetkililerine, erkekleri anlamak konusunda bize nasıl yardımcı olabileceklerini sorduk. Verdikleri öneri ve tavsiyeleri şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

Onu Elde Et, Onu Elde Tut, Kocanın Kalbine Gir, Yataktaki Kraliçe gibi e-kitaplarla kadın okuyucularının ufkunu açmayı vazife edinmiş Mojo yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyor ve erkekleri anlamak konusunda verdikleri bilgiler ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Erkekleri anlamak için hayata erkek gözüyle bakın

Erkekleri anlamak için ilk adım hayata erkek gözüyle bakmaktır diyor Mojo Akademi. Bu durumun erkekten erkeğe değişebildiği gibi, aynı ülke kültüründe büyüyen erkeklerin düşüncelerinin son derece benzer olduğunu da vurguluyor. Hedefinizdeki erkeğin, hayata dair ne gibi düşüncelere sahip olduğunu keşfetmeye çalışın, ip uçlarını yakalayın. Sonra bu ipuçlarını kullanarak ona yaklaşın. Böylece erkekler üzerinde daha etkin bir kadın olma unvanı yakalayabilirsiniz. Sevgiliniz, kocanız ya da hoşlanıp elde etmek istediğiniz bir erkek olsun. Hiç fark etmiyor. Erkekleri anlamak istiyorsanız hayata onların gözüyle bakıp, onlar hakkında ip uçları toplamalısınız.

Sadece size yönelik tepkilerine değil, başkalarıyla olan etkileşimlerinde ki tepkilerine de göz atın. Örneğin ne olduğunda yüzü gülümsüyor? Ne olduğunda suratını asıyor? Endişeli davranmaya başladığı anlara sebep olan şey ne? Bu ve benzer tepkilerini mercek altına alın. Böylece erkeklerin ruh halini ve zevk eşiklerini daha kolay çözümleyebilir, hayata onların gözüyle bakabilirsiniz. Erkeklerin tavırlarına geniş bir mercekle bakacak olursanız, onların karakterleri ve eğilimleri hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz. Mesela, herhangi bir münakaşa anında sergilediği tavırlar erkekleri anlamak için muhteşem bir fırsattır. Tansiyonun yüksek olduğu anda hatasını kabul edebiliyorsa kişisel olgunluğa varmış bir erkek olduğu kanaatine varabilirsiniz. Ne olursa olsun, hatasını ısrarla savunmaya devam ediyorsa henüz olgun bir erkek olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Bu sadece bir örnekti. Erkekleri anlamak ve onlar hakkında farklı konularda pek çok bilgiyi onları gözlemleyerek elde edebilirsiniz.

Erkekleri anlamak için ideal kadını keşfedin

Erkekleri anlamak için en önemli adımlardan biri erkek gözüyle kadın nasıl olmalı, en ideal kadın nasıl olmalı bunu keşfetmelisiniz. Çünkü erkekler hayranlık duydukları kadınlara karşı iç dünyalarını daha kolay açarlar ve fethedilmeye daha açık olurlar. Kalbinin ve zihninin anahtarını size teslim eden bir erkeği anlamanız çok daha kolay olur. Onu anlamanız kolaylaştığında da onu kontrol etme gücünüz artacaktır. Hoşlandığınız erkek olsun, sevgiliniz ya da kocanız olsun yine fark etmiyor. Bir erkeğin zihninin anahtarı elinize koyulmuşsa o erkek üzerinde gayet etkili bir kontrol sağlayabilir ilişkinizin gidişatını belirleyebilirsiniz.

Kimi erkek etken kadın sever, kimisi edilgen. Bir başka erkek zarif hareketlerini gördüğü kadını baş tacı yaparken bir diğeri önceliği eğlenceli bir kadına verebilir. Burada tabi yanlış anlaşılmaması gereken bir nokta var. Önceliği eğlenceli olma özelliğine veren bir erkek gördüğü her eğlenceli kadını da baş tacı yapmayacaktır. Erkekleri anlamak tüm ihtimalleri tespit etmek ve hepsini bir arada kullanmaktan geçer. Birbirine bağlı pek çok bileşeni bir arada ve tam kıvamında kullanmalısınız diyor Mojo Akademi. Alt satırlarda göreceğiniz ve indirip okuyabileceğiniz erkekleri anlamak için kitaplar serisinde bunların detaylarını göreceksiniz hep, merak etmeyin! Ayrıca, erkeğin sevip sevmediğini anlamak için test bölümü de hedefinizdeki erkeğin ideal kadını mısınız? bunu keşfetmenizi sağlayacak.

Erkekleri anlamak için kıskançlığa bakış açınızı değiştirin

Kıskançlık, kadınlar ve erkekler de dahil pek çok kişi için sevgi ve ilginin yüzeye çıkmış bir hali olarak algılanabilir. Fakat kıskançlık konusunda her insanın değer yargısı aynı değildir. Bazı insanlarda kıskançlık güçlü bir duygu iken bazı insanlar da ise belirsiz haldedir. Erkekleri anlamak ve onlar nazarında etkin bir kadın olmak istiyorsanız önce kendinizin ardından da hedefinizdeki erkeğin kıskançlıkla olan bağına bakmalısınız. Gerekiyorsa kıskançlığa bakış açınızı değiştirmelisiniz.

Örneğin, sizin çok kıskanç bir kadın olduğunuzu varsayalım. Kıskançlık seviyeniz ve bunu çevreye yansıtışınız hedefinizdeki erkeğin yaşam kalitesini düşürecek seviyede ise buna acilen son vermelisiniz. Sahip olduğunuz kıskançlığı olumlu bir kıskançlığa çevirmenizin yolları var. Mojo Akademinin çıkarmış olduğu, erkekleri anlamak konusunda ufuk açan kitaplardan biri de tam olarak bu konuyu işliyor. Kıskançlığın Esiri Olma isimli kitapla, sahip olunan kıskançlığı erkek nazarında nasıl olumlu bir kıskançlığa çevirebileceğinizi anlatıyor.

Kıskanç olan kişi siz değil de anlamak istediğiniz erkek ise onun kıskançlığının ne yönde olduğunu izleyin. Böylece kıskançlığın onla olan ilişkinizi geriletmesine imkan vermemiş olursunuz. Bu süreci güzel bir şekilde kontrol edebilmek için neleri kıskandığına bakın. Mutlaka belli kriterleri vardır. Kıskançlık gösterdiği şeyler muhtemelen birbirine benzer, ilintili şeylerdir. Kıskançlık damarının haritasını belirleyin ve ona bu konuda anlayışlı davranmaya çalışın. Kıskançlığına esir olmayın, sadece onu eğitmek için kıskançlığa olan bakış açınızı değiştirin ve sabırlı olun. Size zarar veren, kişiliğinizi hiçe sayan kıskanç bir erkeği mutlaka eğitmelisiniz. Aksi halde o ilişki ıstırap dolu olacaktır.

Erkekleri anlamak ve tanımak için sorulacak soruların gücünden faydalanın

Bu yazıyı okuyan siz, anlamak istediğiniz erkekle belki evlisiniz belki de bir süredir sevgilisiniz. Buna rağmen ‘Ben erkeğimi tanıyorum zaten’ yanılgısına düşmemelisiniz. Yıllardır beraber olan çiftlerin birçoğunun birbirlerini gerçekten tanımadıklarını söylüyor Mojo Akademi uzmanları. Bu hataya sadece kadın erkek ilişkilerinde değil, hemcinslerimiz olan arkadaşlıklarımızda da bu hataya düştüğümüzü söylüyorlar. Biriyle vakit geçirmek onu tanımak için gereklidir ama asla yeterli değildir deniyor.

Erkekleri anlamak ve o erkek kocanız dahi olsa onu tanımak için sorulacak soruların gücünden mutlaka faydalanın. Peki bunlar ne gibi sorular? İşte burada uzmanların uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar devreye giriyor. içerisinde subliminal izler barındıran sorular en iyileridir diyor Mojo Akademi. Subliminal, içe gömülü olan ve insan algısı limitlerinin altında kalan, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmış olan demektir. Mojo Akademi, yayınladıkları eserlerin çoğunda subliminal konusuna ufuk açan bilgiler paylaşıyor. Erkekleri anlamak için kitaplar bölümünde, istediğiniz kitabı indirerek Mojo Akademi’nin bu konudaki eşsiz ve çok ilgi çekici önerilerinden sonuna kadar faydalanabileceksiniz.

Erkekleri anlamak için erkeklerin iç dünyasını keşfedin

Her bir insanın farklı bir iç dünyası bulunur. Kadın, erkek, çocuk, yaşlı…vs. hepimiz içimizde, birbirinden çok farklı birer dünya yaşarız. Tabi bu konuda da erkeklerin hem tabiatları hem büyüdükleri kültür nedeniyle yine pek çok ortak noktaları bulunur. Erkeklerin iç dünyasına temas edebildiğiniz oranda o erkeğin hayranlığını ve size karşı uyumlu şekilde yaklaşımını kazanmaya başlarsınız. Bu size ne kazandırır? Aşk duyduğunuz erkekse hedefinizdeki, onun aşkını kazanabilirsiniz. İş yerinde sorun yaşadığınız bir erkekse hedefinizdeki, onun size karşı ılımlı ve sevecen davranışlar sergilemesini sağlarsınız.

Erkeklerin iç dünyasını keşfetmek, bir kıta keşfetmiş olsanız yaşayacağınız zenginliğe eşdeğerdir. O denli önemli bir güçtür bu.

Erkekleri Anlamak için Kitaplar

Mojo Akademinin erkekleri anlamak arayışında olan kadın okuyucular için yazmış olduğu kitaplara aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Erkekleri anlamak üzerine çok ilginç bilgiler paylaştıkları bu kitaplardan size en uygun olanını seçip, üzerine tıklayın. Hangi kitabı seçeceğiniz konusunda da yardımcı olalım. Erkekleri anlamak konusundaki arayışınız,

  • Hoşlandığınız bir erkeği elde etmek ve bir ilişki başlatmak ise Onu Elde Et isimli kılavuzu
  • Ayrıldığınız ama yeniden kazanmak istediğiniz eski sevgilinize yönelik ise Eski Sevgiliyi Elde Et isimli kılavuzu
  • Sevgiliniz olan erkeği anlamak içinse Onu Elde Tut isimli kılavuzu
  • Kocanız olan erkeği anlamak ve evliliğinizin refah seviyesini yükseltmekse amacınız Kocanın Kalbine Gir isimli kılavuzu
  • Seks konusunda erkeklerin beklentilerini anlamak istiyorsanız Yataktaki Kraliçe isimli kılavuzu okuyabilirsiniz.

Her biri farklı kategoride ama erkekleri anlama ve tanıma sanatı niteliğinde olan bu kitaplarla çok etkili yollar öğreneceğinizi şimdiden garanti ederiz. Erkekler hakkındaki her tür bilgiye detaylarıyla ulaşabileceğiniz ve bu sayede onların kalbine dokunabileceğiniz kitaplar bunlar. Erkekleri anlamak konusunda bilgi dağarcığını artırmak ve hedefindeki erkeğin kalbini hoplatmak isteyen kadınlara tavsiyemizdir. Baş ucu kitabınız yapın bu eserleri. ihtiyacınız olan kitabı aşağıdaki görsellere tıklayarak okuyabilirsiniz. Erkeğin sevip sevmediğini anlamak için teste geçiş bölümünü ise kitap resimlerinin en altında göreceksiniz.

[/et_pb_text][et_pb_divider color=”#505558″ disabled_on=”off” _builder_version=”3.26.3″ z_index_tablet=”500″ box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px” global_colors_info=”{}”][/et_pb_divider][et_pb_text disabled_on=”off|off|off” admin_label=”OEE Tekli Set Banner” _builder_version=”4.14.8″ module_alignment=”left” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]

Hoşlandığın Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Kitabı

Hoşlandığın bir erkeği elde etmenin yolları kitabını satın al

Resmi göremiyorsan kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Onu Elde Et Kitabı

Erkekleri Anlamak pdf kitap ve anlama testi | Erkekleri Anlamak 1

Resmi göremiyorsan kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Erkekleri Anlamak pdf kitap ve anlama testi | Erkekleri Anlamak 2

Resmi göremiyorsan kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Onu Elde Tut Kitabı

Erkekleri Anlamak pdf kitap ve anlama testi | Erkekleri Anlamak 3

Resmi göremiyorsan kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Yataktaki Kraliçe Kitabı

Erkekleri Anlamak pdf kitap ve anlama testi | Erkekleri Anlamak 4

Resmi göremiyorsan kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Kocanın Kalbine Gir Kitabı

Erkekleri Anlamak pdf kitap ve anlama testi | Erkekleri Anlamak 5

Resmi göremiyorsan kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsin!

 

Erkeğin Sevip Sevmediğini Anlamak için Test

  • Hoşlandığı erkeğin sevip sevmediğini anlamak isteyenler bu teste tıklayın.
  • Sevgilisi olan erkeğin sevip sevmediğini anlamak isteyenler bu teste tıklayın.
  • Evli olduğu erkeğin sevip sevmediğini anlamak isteyenler bu teste tıklayın.

Erkekleri Anlamak
Emek İster!